O firmie EMAG Polska

Firma EMAG Polska Sp. z o. o. została założona w 2009 roku, we współpracy z firmami EMAG AG - producenta urządzeń czyszczących, higienicznych oraz kosmetycznych opartych na działaniu fal ultradźwiękowych, oraz Saubere Zaehne GmbH - popularnego niemieckiego sklepu z artykułami higieny jamy ustnej oraz producenta środków wybielających i odświeżających.


Działamy w dwóch obszarach: pierwszy z nich to dystrybucja środków higieny jamy ustnej - szczoteczek ultradźwiękowych oraz tradycyjnych szczoteczek elektrycznych, past i irygatorów do zębów. Drugim jest sprzedaż ultradźwiękowych urządzeń czyszczących (myjek ultradźwiękowych), używanych zarówno w stomatologii, jak i jubilerstwie, mechanice samochodowej i wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy również szeroki wybór chemii czyszczącej do myjek oraz usługi serwisowe.


Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży szczoteczki ultradźwękowe - najnowszą aktualnie technologię czyszczenia zębów. Oferowane przez nas szczoteczki Emmi-dental pozwalają na delikatne czyszczenie bez mechanicznego ścierania, a dzięki antybakteryjnemu działaniu fal ultradźwiękowych pomagają też w zwalczaniu chorób przyzębia i nieświeżego oddechu. Skuteczność nowej technologii potwierdzona została badaniami klinicznymi, m.in. na uniwersytecie Witten-Herdecke w Niemczech.

Szczoteczka Emmi-dental

Będąc w latach 2012-2015 gościem targów stomatologicznych Krakdent w Krakowie i Dentamed we Wrocławiu, mieliśmy okazję zaprezentować technologię ultradźwiękowego czyszczenia zębów szczoteczkami Emmi-dental. Szczoteczki były również prezentowane w programie Klinika Urody TVN Style. Więcej informacji o zaletach tej technologii znajdą Państwo w dziale "Ultradźwiękowe czyszczenie zębów"